top of page
Kapela Wójtowicz - Wita Reprezentację
Wojciech Wójtowicz

Kapela Wójtowicz - Wita Reprezentację

Kapela Wójtowicz - Wita Reprezentację

Kapela Wójtowicz Gra - 27.07.2023

Kapela Wójtowicz Zabawa Choinkowa - 2023

Kapela Wójtowicz - Polka Antoś | Wieczór z muzyką LIVE #28

TAM JEST TWOJA OJCZYZNA
SKĄD SĄ TWOJE KORZENIE

HISTORIA ZESPOŁU

HISTORIA

1980

1.  16.08 - PRZYGRYWKI LUDOWE I BIESIADNE U PRZYJACIÓŁ -OKOPY NOWE

                                                                  POLSKA

2.  24.12 -  KOLĘDOWANIE Z GWIAZDĄ W GRONIE RODZINNYM - KOL.OKOPY

1981

1.  01.07-HUCZNE IMIENINY U HALINY W GRONIE RODZINY-WÓLKA OKOPSKA

2.25.12-KOLĘDY, PASTORAŁKI I ŻYCZENIA DOM RODZINNY-KOLONIA OKOPY 

1982

1.   27.11 - STUDIUM MUZYCZNO-ARTYSTYCZNE, PRYWATKA HOTEL -  LUBLIN

2.  24.12 - KOLĘDY I PASTORAŁKI W DOMU RODZINNYM - KOLONIA OKOPY

1983

 1.   17.02 - HUCZNE IMIENINY U KOLEGI I SĄSIADA ZBYSZKA - LUBLIN

 2.  23.04 - BIESIADKA NA IMIENINACH U JURKA I WOJTKA - HOTEL - LUBLIN

1984

 1.   19.01 - PRZYGRYWKA U KUMPLA HENIA NA IMIENINACH -HOTEL - LUBLIN

 2.  23.04 - PRYWATKA IMIENINOWA U KOLEGI JURKA - POGODNA - LUBLIN

1985

 1.   23.04 - U JURKA NA IMIENINACH - WOJSKO POLSKIE - KOŁOBRZEG

 2.  30.11 - OSTATKI W GRONIE OFICERÓW WOJSKA POLSKIEGO 

 

 

                                                             KOŁOBRZEG

1986

 1.   25.12 - KOLĘDY I PASTORAŁKI Z RODZINĄ - KOLONIA OKOPY

 2.  31.12 - SYLWESTER RODZINNY U TEŚCIÓW - WIERZBÓWKA K/PARCZEWA

 

1987

 1.   26.04 - MARSZ POWITALNY ŚLUBU HALINY I ADAMA - WIERZBÓWKA

 2.  24.12 -WIGILIA  RODZINNE KOLĘDOWANIE Z GWIAZDĄ - KOLONIA OKOPY

1988

 1.   18.06 - BIESIADKA RODZINNA U CIOCI I WUJKA - JULJOPOL                 

 2.  25.12 - KOLĘDY I PASTORAKI W GRONIE RODZINNYM - PNIWNO

 3.  31.12 - SYLWESTER U SĄSIADÓW - ZAKRZÓW /K. ŁĘCZNA

1989

 1.  24.06 - URODZINOWE PRZYJĘCIE U ZNAJOMYCH, SYNA ROBERTA - ZAKRZÓW

 2.  27.08 - BIESIADA U BRATA NA ODWIEDZINACH - OLEŚNICA K/STOPNICY 

 3.  26.12 - RODZINNE KOLĘDOWANIE U TEŚCIÓW - WIERZBÓWKA

 

1990

 1.  24.06 - PRZYGRYWKA NA PLENERZE U RODZINKI - WOLA PRZEWŁOCKA

 2.  26.08 - BIESIADKA U CIOCI I WUJKA - SŁODKÓW K/ KRAŚNIKA

 3.  22.09 - BIESIADA W DOMU SENIORA W GRONIE PRZYJACIÓŁ - CHEŁM

 4.  25.12 - KOLĘDY I PASTORAŁKI W GRONIE RODZINY - KOLONIA OKOPY

1991

 1.   19.05 - I KOMUNIA ŚW.CHRZEŚNICY - URSZULI - CHEŁM 

 2.  21.06 - BIESIADKA NA PLENERZE U CIOCI I WUJKA - WOLA TULNICKA

 3.  25.08 - PRZYGRYWKA U SĄSIADÓW ZOSI I IRKA - WIERZBÓWKA 

 4.  26.05 - I KOMUNIA ŚW.DOROTKI - ZABIELE  K/ BRZEŻNICY BYCHAWSKIEJ

1992

 1.   22.08 - WPROWADZINOWE NA MIESZKANIE NOWE - PNIÓWNO 98

 2.  13.09 - BIESIADA NA PLENERZE PO MECZU TOWARZYSKIM -

                                             POM.WIERZBICA

 3.  25.12 - KOLĘDY I PASTORAŁKI W GRONIE RODZINNYM - PNIÓWNO

  

1993

 1.  13.02 - PRZYGRYWKA PRZY OGNISKU Z KUMPLAMI - JASZCZÓW

 2.  27.02 - MARSZ WESELNY MŁODEJ PARZE - PIASKI K/LUBLINA

 3. 08.05 -HUCZNE IMIENINY STAŚKA W GRONIE PRZYJACIÓŁ-STARE OKOPY

 4.  23.05 - I KOMUNIA ŚW. HRZEŚNICY MADZI BRZEŻNICA BYCHAWSKA

 5.  21.08 - PRZYGRYWKA U MARIANA W GRONIE RODZINY - OLEŚNICA

1994

1.   28.05 - I KOMUNIA ŚW. ŁUKASZA - OLEŚNICA K/STOPNICY

2.  1 1.06 -  PRZYGRYWKA NA AKORDEONIE U PRZYJACIÓŁ - GLAUHAU - NRD

3.  25.06 - BIESIADA URODZINOWA SZEFOWEJ REUSTAURACJI - GLAUHAU

                                                                   NIEMCY

4.  02.07 - GRILL U STENI I ULIEGO PRZYGRYWKI BIESIADNE - GLAUHAU

5.  28.08, BIESIADA U KOLEGI Z WOJSKA POLSKIEGO - WOLA GAŁĘZOWSKA

6. 31.12-HUCZNY SYLWESTER SZKOŁA PODSTAWOWA, PNIÓWNO K/CHEŁMA

1995

 1.   26.05-PRZYGRYWKA W DNIU MATKI SZKOŁA PODSTAWOWA- PNIÓWNO

 2.  30.05 - I KOMUNIA ŚW.SYNA MARIUSZA DOM RODZINNY - PNIÓWNO

 3. 08.07-PRZYGRYWKI U KOLEGI AKORDEONISTY WIKTORA- STRACHISŁAW

 4.29.07- BIESIADA W GRONIE PRZYJACIÓŁ NAD STAWEM U JANKA

      

                                                               OLEŚNICA

 

 5.  30.11 - IMIENINY PREZESA ANDRZEJA - KAZIMIERZÓWKA K/ŚWIDNIKA

1996

 1.  26.05 - DZIEŃ MATKI, PIOSENKI LUDOWE W SZKOLE - PNIÓWNO  

 2.  21.08 - OGNISKO Z PRZYJACIÓŁMI NAD RZEKĄ ŚWINKĄ - ŁĘCZNA

 3.  08.09 - DOŻYNKI GMINNE - TYŚMIENICA - (Zajęcie I-go miejsca                                        i nagroda pieniężna od organizatorów)  

                                                      POLSKA          

 4.  25.12 - KOLĘDOWANIE W GRONIE RODZINNYM - KOLONIA OKOPY

1997 

 1.  25.05 - I KOMUNIA ŚW. CÓRKI ANI DOM RODZINNY - PNIÓWNO

 2.16.08 - GRILL U PANI HELENKI WGRONIE RODZINY - GLINKI            

                                                       k/JEZIORO BIAŁE

 3.  24.08 - PRZYGRYWKA NA PLENERZE U CIOCI I WÓJKA - JULJOPOL

 4.  20.09 - HUCZNY WIANEK U MIRKA I JANKA - TRAWNIKI

 5.  28.12-OTWARCIE POMOSTU BIESIADA NA PLENERZE     

                                                   JEZIORO - PNIÓWNO

1998

 1.   31.05 - I KOMUNIA ŚW. CÓRKI KASI DOM RODZINNY - PNIÓWNO

 2,  29.08 - PRZYGRYWKA U SŁAWKA - LOKAL KUWEIT - STRACHOSŁAW

 3.  26.09 - PRZYGRYWKI BIESIADNE W GRONIE SIÓSTR ZAKONNYCH ZE

                   ZGROMADZENIA SIÓSTR WSPÓLNEJ PRACY od NIEPOKALANEJ

               MARYI U SIOSTRY WOJCIECHY - MARZENY- PRZECZKOLE - POZNAŃ

 

 4.  17.10 - U SĄSIADA EUGENIUSZA PARAPETÓWKA - WIERZBÓWKA

1999

 1.   30.05 - I KOMUNIA ŚW.U PATRYCJI - STRACHOSŁAW K/CHEŁMA

 2.  18.08 - PRZYGRYWKA NA POPRAWINACH U LUCYNY I PIOTRA - CHEŁM

 3.  24.12 - KOLĘDY I PASTORAŁKI W DOMU RODZINNYM - PNIÓWNO

22000

 1.  19.03 - HUCZNA BIESIADA IMIENIN KOLEGI JÓZKA - PIASKI K/LUBLINA

 

 2.  25.05 - I KOMUNIA ŚW. U ASI - KAMIENNA GÓRA K/CHEŁMA

 3.  08.07 - WIANEK U PRZYJACIÓŁ - STRACHOSŁAW K/CHEŁMA

 

 4.  23.07 - BIESIADA KOLEJNEJ ROCZNICY ŚLUBU J.W. - PNIÓWNO

 5.  28.07 - HUCZNE POPRAWINY U MONIKI i GRZEŚKA - WOLA PRZEWŁOCKA

 

 6.  05.08 - OGNISKO U MAMY Z PRZYJACIÓŁMI - KOLONIA OKOPY

 7.  07.10 - BIESIADKA U WIEŚKA I LUCYNY W GRONIE RODZINY - WIERZBICA 

2001

 1.   18.04 - PRZYGRYWKI WESELNE U DOROTY I MARKA - JANÓW LUBELSKI

 2.  25.04 - HUCZNE  POPRAWINY U DOROTY I MARKA - KAMIENNA GÓRA 

 3.  27.05 - I KOMUNIA ŚW. DOROTKI - WOLA PRZEWŁOCKA

 4.  22.07 - BIESIADA RODZINNA 15-STEJ, ROCZNICY ŚLUBU J.W. - PNIÓWNO

 

 5.  24.12 - KOLĘDY, PASTORAŁKI I ŻYCZENIA WIGILIJNE - WIERZBÓWKA

2002

 1.  21.04 - PRZYGRYWKA NA POPRAWINACH JOANNY I ROBERTA - ŻALIN

 2.  19.05 - I KOMUNIA ŚW.CHRZEŚNIAKA ŁUKASZA - WÓLKA OKOPSKA

 

 3.  25.05 - HUCZNY WIANEK U SĄSIADÓW W GRONIE RODZINY - PNIÓWNO

 4.  17.08  - OGNISKO U IRENKI I W GRONIE PRZYJACIÓŁ- REJOWIEC

 

                                                                FABRYCZNY

 5.  08.12 - BIERZMOWANIE  PAR. WIERZBICA SYNA MARIUSZA - PNIÓWNO

2003

 1.  15.06 - JUBILEUSZ 10-CIO LECIA MAŁŻEŃSTWA B.B ZENOWICZ- KORONA

 2.  23.08 - GRILL U HELENKI I STANISŁAWA - GLINKI NAD BIAŁYM JEZIOREM

 3.  28.09 - WIANEK BIESIADKA  U ROBERTA I MARCINA - CHEŁM

 

 4.  18,10 - PRZYŚPIEWKI LUDOWE I BIESIADNE - TARŁO K/LUBARTOWA

 5.  25.12 - KOLĘDY I PASTORAŁKI - BOŻE NARODZENIE - WIERZBÓWKA

2004

 1.  30.05 - I KOMUNIA ŚW. SYLWI -  BIESIADKA - WÓLKA OKOPSKA

 2.  07.08 - OGNISKO W GRONIE PRZYJACIÓŁ DOM RODZINNY- KOL. OKOPY

 3.  21.08 - PRZYGRYWKA WIANKA U MIRKA I JANKA - TRAWNIKI

 4.  24.12 - KOLĘDY I PASTORAŁKI W GRONIE RODZINY - KOLONIA OKOPY

 

2005

 1.  02.04 - OTWARCIE BOISKA PIŁKI NOŻNEJ IMIENIEM JP-II- DOM RODZIN 

                                                               PNIÓWNO

 2.  22.05 - I KOMUNIA ŚW. WNUCZKI IRENY - REJOWIEC FABRYCZNY

 3.  02.07 - OGNISKO W GRONIE RODZINY I PRZYJACIÓŁ - KOL. OKOPY

  

 4.  24.07 - POPRAWINY W RODZINIE DOROTY I MARCINA - NIEDŹWIADA

 

 5.  28. 08 - BIESIADKA U KOLEGI RODZINY-  CZORTOWICE K/HRUBIESZOWA

 6.  09.10 - POPRAWINY U RODZINY - EDYTY I ARTURA - SREBRZYSZCZE

 7.  31.  12 - PRZYGRYWKA NA SYLWESTRA W SZKOLE GIMNAZJUM

                                                                    WIERZBICA

2006

 1.  08.01 - PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK - MOSIR - LUBLIN

 2.  15.05 - U ZOSI NA IMIENINACH HUCZNA BIESIADKA - OKOPY NOWE

 3.  24.06 - BIESIADKA IMIENINOWA U WUJKA JANA - SREBRZYSZCZE

 

 4.  23.09 - HUCZNY WIANEK U ROBERTA I MARCINA - CHEŁM

 

 5.  25.12 - KOLĘDY I PASTORAŁKI W GRONIE RODZINY - KOLONIA OKOPY

2007

 1.  15.04 - HUCZNE POPRAWINY U EDYTY I GRZEŚKA - WIERZBICA  

 2.  24.06 - BIESIADA U JOLI I MARCINA W GRONIE RODZINNYM - ŚWIERŻE

 3. 22.09-PRZYGRYWKA NA WIANKU U MIRKA W GRONIE RODZINY- TARNÓW

 4.  24.11 - OSTATKI ZESPOŁU "SĄSIEDZI" W ŚWIETLICY - KOZIA GÓRA

 5.  25.12 - KOLĘDY I PASTORAŁKI W GRONIE RODZINNYM - WIERZBÓWKA

2008

 1.  03.02 - PRZYGRYWKA  W ŚWIETLICY WIEJSKIEJ - BUSÓWNO

 2. 22.05-BIESIADA U MIRKA WIANEK W GRONIE PRZYJACIÓŁ- OKOPY NOWE

 3. 07.09 - HUCZNE POPRAWINY U GRZEŚKA I JUSTYNY - WIERZBICA

 4.  28.09 - HUCZNY WIANEK U BERNADKI I STANISŁAWA - KOLONIA OKOPY

 5.  24.1 2 - KOLĘDY, PASTORAŁKI I ŻYCZENIA WIGILIJNE - KOLONIA OKOPY

 6.  27.1 2 - WSPÓLNE KOLĘDOWANIE U PRZYJACIÓŁ - STASZYCE

2009

 1.  13.06 -  HUCZNY WIANEK U CIOCI W GRONIE RODZINY - DOROHUSK

 2.  24.06 - PRZYGRYWKA U WUJKA NA IMIENINACH - SREBRZYSZCZE

 3.  19.07 - BIESIADA JUBILEUSZU MAŁŻEŃSTWA J.W. - DOM RODZINNY

 4.  2 1.1 1 - BIESIADKA U TEŚCIA NA IMIENINACH - WIERZBÓWKA

 5.  24.12 - KOLĘDOWANIE DOM RODZINNY - NOWE TALENTY - PNIÓWNO

 6.31.12-SYLWESTER U PANI ZOSI W GRONIE PRZYJACIÓŁ-CHEŁM CENTRUM

2010

 1.   11.05 - BIESIADA WŚRÓD RODZINKI PRZY GRILLU - WIERZBÓWKA

 2.  25.07 - KOLEJNE OBCHODY ROCZNICY ŚLUBU J.W - DOM RODZINNY

 3.  10.09 - OTWARCIE - DOMU KULTURY PRZYGRYWKA - PNIÓWNO

 4.  25.12 - WSPÓLNE KOLĘDY I PASTORAŁKI - W DOMU RODZINNYM

 5.  31.12  - SYLWESTER U KRYSI I ZYGMUNTA - CZERNIEJÓW K/CHEŁMA

2011 

  1. 02.01-PRZYGRYWKA NA ZARĘCZYNACH MARIUSZA-WÓLKA TARNOWSKA

  2.  17.07 - HUCZNA BIESIADA RODZINNA JUBILEUSZU 25-tej ROCZNICY        

                             ŚLUBU JOLI I WOJTKA - WIERZBÓWKA - POLSKA

  3.  23.07 - BIESIADA URODZINOWA U DOROTY BABCI, POKRÓWKA          

                                                             k/CE

  4.  24.09 -  FESTA   NORSKKURS ST.HALLVARD - TØYEN - NORGE

  5.   29.10 -  FESTA  NORSKKURS ST.HALLVARD - TØYEN

  6.   1 1. 11 -  SEREMONI  11 NOVEMBER - NASJONALSANG - AKERSVEIEN 

  7.   1 3. 11 -  KONSERT  RØDEKORS - MAJORSTUA - OSLO

  8.   20.11 -  JUBILEUM 60 ÅR BURSDAG OG NAVNE  DAG-AKERSVEIEN

  9.   26.11 -   FESTA  NORSKKURS ST.HALLVARD - TØYEN

 10. 03.12 -   FESTA PRIVATE FORSPIL - EXMARKA - OSLO

 11.   10.12 -   FESTA PRIVATE FORSPIL - RISLØKA - OSLO

 12.  24.12 -  KOLĘDY I PASTORAŁKI W DOMU RODZINNYM - PNIÓWNO

 13.  31.01 - SYLWESTER PRZYGRYWKI I PRZYŚPIEWKI - BUKOWA MAŁA

2012

 1.   08 01-   FAR GERARD KONSERT KAFE I KIRKE - LILESTRØM

 2.  14.01-    PREZENTACJA FOLKLORU DOM POLSKI -  FORNEBU     

 3.  15 01-   JULEMØTE PREST ANTONI –AKERSVEIEN

 4.  02 02-   JULEMØTE GO POLSK HJEM DEDIKASION FAR WOJCIECH OG                                                        FAR GERARD-FORNEBU

 5.   11 02-   ÅPNINGEN AV KARNAVALET-FORNEBU

 6.   18 02-   ÅPNINGEN AV KARNAVALET FOR BARN - FORNEBU

 7.   25 02-   FESTA  NORSKKURS - FOLK FORSPILL-TØYEN

 8.   26 02-   FREMMING AV BOKEN SUMLINSKIEGO-FORNEBU

 9.   31 02-   FESTA  NORSKKURS - FOLK FORSPILL -TØYEN

10.  31 03-  YTELSE FOR DET SAMMENSATTE MALERE KUNSTNERE- RØA

11.  28 04-  FESTA  NORSKKURS-TØYEN

12.  01 05-  YTELSE FOR LÆRERNES FAGFORENING PARADE OG             

                                                   PROSESJON-OSLO

13.  04 05- FREMMING AV BOKER PROFESSOR EDWARDA OLSZEWSKIEGO-

                                                            FORNEBU

14.  05 05-  FESTA KONSERT I GALLERY EDYT STYLO-FJORD CAMP

15.  17 05-  FESTA PÅ KUBAPARKEN FRA NORSKKURS

16.  20 05-  FESTA I SKOLE JUBILEUM 5 ÅR.SOMMERSKOLE-TØYEN

17.  02 06-  KVELD I GALLERIET STYLO –FJORD CAMP

18.  09 06-  FEST OG DANS - FOLK FORSPILL – FORNEBU

19.  01 06-  INTERNASJONAL KULURFESTIVAL-LILLESTRØM

20.  23 06-  KRANSER PÅ ST.HANSAFTEN-FJORD CAMP

21.  29 06-  SLUTTEN AV SKOLEÅRET-TØYEN

22.  21 07-  FESTA FOR VOKSNE-FORNEBU

23.  28 07-  FESTA OG DANSE FOR BARN-FORNEBU

24.  11 08-  FESTA OG DANSE FOR BARN - FORNEBU

25.  25 08-  FESTA FOR VOKSNE-FORNEBU

26.  08 09-  FESTA OG DANSE FOR BARN-FORNEBU

27.  15 09-  FESTA FOR VOKSNE-FORNEBU

28.  22 09- JUBILEUM 30 ÅR. SOMMER UTVANDRING TIL NORGE–FORNEBU

29.  29 09-  FESTA  NORSKKURS-TØYEN

30.  07 10-  KONSERT RØDEKORS –MAJORSTUE

31.  20 10-  FESTA PRIVATE - FOLK FORSPILL - SØLI

32.  27 10-  FESTA  NORSKKURS-TØYEN

33.  27 10-  FESTA PRIVATE - FOLK FORSPILL - SØLI

34.  10 11-  SEREMONI DEN 11 NOVEMBER-FORNEBU

35.  24 11-  FESTA NORSKKURS-TØYEN

36.  02 12-  KONSERT FRIVILLIGHETSENTRALEN RØDEKORS –MAJORSTUE

37.  20 12-  KONSERT INISJATIVES OF CHANGE-FROGNES KIRKE

38.  04 12-  JULEBORD FOR FARFORENING SKOLENES LANDSFORBUND-     

                                                  ANKER HOTELET I OSLO

39.  08 12-  NAVNDAG MED BASIA –FRGONES KIRKE

40.  09 12-SYNGER JULESANGER SANDHALVARD ALDERSHJEM TIL JANINA                                                      KAWA –GALGEBERG

41.  15 12-  JULE FEST FIRMA BESTER NORDBY-BIØRNDAL

42.  24.12- KOLĘDY, PASTORAŁKI I ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE - DOM RODZINNY

43.31.12.SYLWESTER U PANI ZOSI W GRONIE PRZYJACIÓŁ.CHEŁM CENTRUM

2013

  1.   05. 01 -  JULEMØTE SYNGER JULESANGER POLSK HJEM - FORNEBU.

                                                                 NORGE

  2.   25.01  -  KOLĘDOWANIEI ŻYCZENIA NOWOROCZNE U MAMY IRKA - GÓRKI

                                                           K/SOSNOWICY

  3.   15. 03 -  FESTA PRIVATE BURSDAG FORSPIL – MAJORSTUEN.

  4.   27. 04 -  FESTA I  NORSKKURS ST.HALLVARD - TØYEN.

  5.   03. 05 -  POLSKE KULTURDAGEN FORSPIL - FJORD CAMP.

  6.   08. 06 -  40 ÅR. BURSDAG PRIVAT FORSPIL - SKI.

  7.   23. 06 -  KRANSER PÅ ST.HANSAFTEN-FJORD CAMP

  8.   28. 07 -   BIESIADA POPRAWIN ŚLUBU NATALJI I MARIUSZA - PNIÓWNO.

  9.   04.08 -  PRZYGRYWKA W GRONIE SĄSIADÓW - DOM RODZINNY

10.  01. 09 -  MARIAN FEST KONSERT KIRKE - LILESTRØM.

1 1.  15. 09 -  KONSERT I KORT OPPHOLD REHABILITERING SENTER-LØKA.      

12.  21. 09 -   BURSDAG PRIVAT FORSPIL -  HOLMEN.

13.  05. 10 -  JUBILEUM 60 ÅR  POLSK HJEM – FORNEBU. 

14.  1 1.  11 -   SEREMONI DEN 11 NOVEMBER KAFE OSLO.

15.  30. 11 -  ST.ANDREVS I BANDET PRIVAT FEST –MORTENSRUD.

16.  08. 12 - KONSERT - INTERNASJONAL KULTURFESTIVAL-ØKERN SKOLE.

17.  1 5. 12 - SLUTTEN AV SEMESTER KURSET FORSPIL ST.HALLVARD-TØYEN.

18.  25. 12 - KOLĘDY I PASTORAŁKI W GRONIE RODZINNYM - PNIÓWNO.

2014

  1.   1 1. 0 1-  JULEMØTE  I  CARITAS  INFOSENTER - OSLO.

  2.  01. 02-  SYNGER JULESANGER POLSK HJEM-FORNEBU.

                                                            NORGE

  3.  09. 02-  KONSERT NOBELSFREDSSENTER-AKERBRYGGE.

  4.  20. 04-  PÅSKEDAG FEST PRIVAT-BIØRNDAL.

  5.  27. 04- HELGENER,PAVER VAR KORT INTERVJU PÅ TV 2-KATEDRA OSLO

  6.  01. 05-  KULTURKAFE OG DANS BARN-FJORD CAMP.

  7.  03. 05- POLENS NASJONALDAG KORT MUSIKALSK YTELSE – EIDSVOLL.

  8.  04. 05-  GRILLFEST INTEGRASJON  MED DANSE-FJORD CAMP.

  9. 17 05 - FERIE KONSERT DEN 17 MAJ FOR NORDMENN-AKERSVEIEN -OSLO

10.  17. 05-  FEST MED DANSE NORSKKURS GRIL –KUBAPARKEN.

11.  31. 05-  FESTIVAL  SØNDRE NØRDSTRAND-HOLMLIA.

12.  01. 06 - KULTUR DAGER - KONSERT– LILLESTRØM.

13.  01. 06-  GRILFEST - INTRGRASJON - FJORD CAMP.

14.  03. 06-  SOMMER FEST RØDE KORS - BLEKØYA - OSLO.

15.  23. 06-  KRANSER PÅ  ST.HANSAFTEN –FJORD CAMP.

16.  20. 07-  KORPS I FAMILIEN HJEM KAPELA  WOJTOWICZ-POLEN.

17.  26.07- BIESIADKA NA PLENERZE Z PRZYJACIÓŁMI - PNIÓWNO.

18.  16. 08-  BORSDAG HOSS VENN - KOLBOTON.

19.  16. 08-  FEST MED DANS GALERI STYLO-FJORD CAMP.

20.  19. 08-  RÅDHUSET  PRESSEKONFERANSE-OSLO.

21.   23.08- PARADE INTERNASJONAL FRA SENTRUM TIL RÅDHUSET- OSLO

22.  24. 08-  ERAS FESTIVAL- KULTUR INTERNASJONAL - RÅDHUSET- OSLO

23.  30. 08-  MARIAHAGEN  FEST - LILLESTRØM.

24.  30. 08-  SOMMER FEST - FORSPIL - SKULERUD.

25.  12. 09-  KULTURNATT - KONSERT - KINO GRONELØKA - OSLO.

26.  20. 09-  BURSDAG 10 ÅR HOSS NABU  - MORTENSRUD.

27.  30. 11-  JULEMARKET -  FJORD CAMP -OSLO

28.  06. 12-  JULENISSEN POLSK HJEM – FORNEBU.

29.  14. 12-  SLUTTEN AV SEMESTER KURSET-TØYEN.

30.  24.12- RODZINNE KOLĘDOWANIE U SYNOWEJ I SYNA - ULLERN - OSLO

2015

  1.  01 01-  BURSDAG FORSPIL-EDYT STYLO - HVERVENBUKTA

  2.  10 01-  BURSDAG HOS BOŻENY – NEBBEJORDET - BIØRNDAL.

  3.  24 01-  JULEMØTE I CARITAS INFOSENTER – OSLO.

  4.  31 01-  SYNGER JULESANGER POLSK HJEMME – FORNEBU.

  5.  01 02-  JULESANGER PÅ KIRKE ST.HALLVARD - TØYEN.

  6.  07 02-  KONSERT TRIO POLSK HJEMME – FORNEBU.

  7.  14 02-  BURSDAG 50 ÅR.STENBROTEN - OSLO.

  8.  24 02-  FOTOSHOTT FÅR AVISEN - FJORD CAMP.

  9.  14 03-   25 ÅRSDAGEN FOR UAVHENGIGHET LITAUS - FJORD CAMP.

10. 01 05-  KULTURKAFE-HVERVENBUKTA - FJORD CAMP.

11.  02 05-  FERING 3 MAJ POLSK HJEMME – FORNEBU.

12.  03 05-  FERING 3 MAJ KIRKE KAFFE - ST.HALLVARD - TØYEN.

13.  30 05-  BYDEL  FESTIVAL  KORT  INTERVIU  TIL TV - HOLMLIA.

14.  31 05-  BYDEL FESTIVAL – SØNDRE NORDSTRAND -  HOLMLIA.

15.  13 06-  SOMMER FESTIVAL KONSERT – BJØRNDAL.

16.  23 06-  KRANSER PÅ ST.HANSAFTEN - FJORD CAMP.

17.  23 06-  FEST INTERNATIONAL ST.HANSAFTEN KIRKE - TØYEN.

18.  27 06-  NAME DAG PRIVAT FORSPIL - FJORD CAMP.

19.  27 06-  FEST GRIL PRIVAT FORSPIL - FENSTAD.

20. 28 06-  SPILLE OG SYNGE PÅ BÅTEN - FJORD OSLO.

21.  13 07-20-sta ROCZ. SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA B.T. WIERZBÓWKA

22.  09 08-  DAGER CYCÓW - FOLK FORSPIL -  POLEN

23.  22 08-  JUBILEUM 40-år PRESTA FAR GERARD – MARIAHOLM.

24.  30 08-  EPOKOWY FESTIWAL -  KULTUR MIĘDZYNARODOWYCH 

                                                    RATUSZ - OSLO

25.  20 09-POLSK POESI DAG- KONSERT – KAFE PÅ KIRKEN - DRAMEN.

26.  22 09-  LYSVANDRING-HVERVENBUKTA - FJORD CAMP.

27.  26 09-  FESTA NORSKKURS ST.HALLVARDA - TØYEN.

28.  27 09-  TAKKET FAREN WOJCIECH - FORSPIL – STABEK.

29.  03 10-PÅ NABUENS BURSDAG 50-år KANTARELLE- MORTENSRUD

30.  10 10-  MØTE MED REDAKTØREN AV TV REPUBLIKEN - FORNEBU.

31.   10 11 - PLAN FILMOWY-CZTERY POKOLENIA  DOM RODZINNY - PNIÓWNO

32.  14 11-SEREMONI DEN 11 NOVEMBER PÅ POLSK-HUSET PÅ FORNEBU

33.  12 12 - CONCERT AGREEMENT FOR POLAKER - SENTER OSLO    

                                                       [honorarium]

34.  26 12 -  WSPÓLNE  KOLĘDY I PASTORAŁKI -  W DOMU RODZINNYM

35.  27.12 -  KOLĘDOWANIE U BASI W GRONIE RODZINY I PRZYJACIÓŁ- CHEŁM

2016

   1.  02 01 - PRZEGLĄD KOLĘD i PASTORAŁEK - ŚWIERSZCZÓW

                              (wyróżnienie + statuetka od organizatorów)

   2.  06 01 - KOLĘDOWANIE - w KOLE GOSPODYŃ - OKOPY KOLONIA

   3.  17  01 - WESOŁY AUTOBUS  OPŁATEK - MOSIR, LUBLIN

   4.  19 01 - OPŁATKOWO NOWOROCZNE SPOTKANIE EMERYTÓW

                                          i RENCISTÓW - WIERZBICA

   5.  1 9 01 - U CIOCI na IMIENINACH w GRONIE RODZINY - OKOPY KOLONIA

   6.  24.01 - KOLĘDOWANIE u NATALII, MARIUSZA i WNUCZKI HANI - RYEN

                                                           NORWEGIA

   7.  30. 01 - SPOTKANIE OPŁATKOWO KOLENDOWE DOM POLSKI FORNEBU      8.  06. 02 - ZAPUSTY 2016 PRZYGRYWKI - DOM POLSKI - FORNEBU

   9.  04.04 - FREMMING av BOKER KONSERT SKOLE - TØYEN

  10. 09.04 - DISTRIKTSMESTERSKAPET på TREKKSPILL-SKOLE- BÆRUM

                                      (kategorii åpen klasse + 2 diplomer)

  11.  01.05 - ARBEIDERNESDAG - KONSERT - HVERVENBUKTA - FJORD CAMP   12.  03.05 - GRUNNLOVSDAG 3 MAI - NASJONALSANG -  NORSK             

                                                   FILMINSTITUTT - OSLO

  13. 16.05 - PRIVAT GRILLFEST på ZENEK - VINTERBO 

  14.  17. 05 - FEST MED DANSE NORSKKURS GRIL - KUBAPARKEN

  15.  20.05- VELKOMMEN PRESIDENT POLISH CONNECTION-GALLERI STYLO

  16.  21.05 - INTEGRASJON MØTE for POLAKKER - FORNEBU 

  17.  22.05- MØTE med PRESIDENTPARET i DEN POLSKE AMBASADEN-OSLO

  18.  28.05 - VÆR STOLT FESTIVALEN - KONSERT - HOLMLIA 

  19.  31.05 - EN GRILLFEST med VENNER - SVARTAL SPARKEN - OSLO

  20.  05.06 - KONCERT na NADBUŻAŃSKIM ŚWIĘCIE PSZCZOŁY - OKSZÓW

  21.  06.06 -WYSTĘP na WERNISAŻU OBRAZÓW P. GRAŻYNY- WOJSŁAWICE

  22.  06.06 - PRZYGRYWKA w PLENERZE  w KOZIM RAJU  - WOJSŁAWICE

  23.  0606 - PREZENTACJA - KAPELI - DLA LOKALNEJ LUDNOŚCI w DOMU                      KULTURY PNIÓWNO (nagroda rzeczowa - rękodzieło od organizatorów)

  24.  11.06 - UTSEENDE på SLUTTEN av SKOLEÅRET - MOSS

  25.  11 06 - KONSERT på SOMMERFESTIVAL - BJØRNDAL

  26.  11.06 - ANDRE DEIL SOMMERFEST HUS MARIA - BJØRNDAL

  27.  23.06 - ST.HANSAFTEN  KONSERT HVERVENBUKTA - FJORD CAMP

  28.  23.06 - KONSERT MED DANSE St.HANSAFTEN KIRKE - TØYEN

  29.  23.06 - GRILLFEST PRIVAT med DANSE - GALERI STYLO

  30.  25.06 - WPROWADZINOWE na MIESZKANIE NOWE u BOGUSI -                                                                      LINDEBERG - OSLO 

  31.  25.06 - GRILLFEST MED NAVNEDAGEN HOSS JANINA og PIOTR -             

                                                       FJORD CAMP

  32.  02.07 - NORGESMESTERSKAP på TREKKSPILL MED DANSE -           

                        KULTURHUS - ASKER - (kategorii åpen klasse + 2 diplomer)

  33.  03.07 - BIESIADKA z MUZYKĄ i ŚPIEWEM u SĄSIADÓW - RYEN 

  34.  03.07 - POPRAWINY u PIOTRA i JANINY NEBBEJORDET - BJØRNDAL

  35.  09.07 - PRIVAT GRILLFEST med DANSE - FJORD CAMP

  36.  17.07 - JUBILEUSZ 30 LAT SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA J.W. -PARCZEW

                                                             POLSKA

  37.  21.07 - IMIENINY i URODZINY u WUJKA - SEREBRZYSZCZE

  38.  22.07 - ZAKOŃCZENIE WERNISAŻU GRAŻYNY SYBIRSKIEJ WILK - WOJSŁAWICE

                        (nagroda rzeczowa od właścicielki galerii - cztery obrazy olejne)     39.  23.07 - XI DNI JAKUBA WĘDROWYCZA - KONCERT - WOJSŁAWICE

  40.  30.07 - ANDRE DEIL GRILLFEST på ZENEK - VINTERBO

  41.  06.08 - JUBILEUM 30 år ELSE SOFIE- SENTER OSLO

  42.  13.08 - PETERS SVIGERMOR VELKOMMEN - MORTENSRUD 

  43.  13.08 - FORSPILL til EN FERGE - DF DS - DEWAYS -  TIL KØBENHAVN

  44.  14.08 - MUSIKALSK FORE STILLING PÅ KAFE GUSTAV KIRKE

                                                             DANMARK

  45.  14.08-PRESENTASION av BANDET på FERGEN TIL OSLO-KØBENHAVN

  46.  17.08 - INTERNASJONAL  INTEGRERING  GRILLFEST - FJORD CAMP

  47.  24.08 - WYSTAWA W 1050 ROCZNICĘ CHRZTU POLSKI - FJORD CAMP

                                                             NORWEGIA

  48.  03.09 - URODZINY KAZIMIERZA DOM POLSKI - FORNEBU

  49.  11.09 - DOŻYNKI POWIATU CHEŁMSKIEGO - KONCERT - WIERZBICA

  50.  11.09 - BIESIADKA w GRONIE RODZINY i PRZYJACIÓŁ - PNIÓWNO

  51.   17.09 - KULTURDAGEN ST.OLAV KIRKE - KONSERT - OSLO  

  52.  20.09 - LYSVANDRING FORSPILL - BYDEL SØNDRE NORDSTRAND 

  53.  22.09 - ELVELANGS i FAKKELLYS - FORSPILL - SENTER OSLO 

  54.  24.09 - PRESENTASJON av BANDET på FERGEN OSLO - KIEL

                                                                   TYSK

  55.  24.09 - FORSPILL TIL HAVNEPROMENADEN - KIEL - TYSK

  56.  24.09 - MUSIKALSK FORESTILLING om BORD COLOR LINE TYSK-OSLO

  57.  01.10 - PARADE INTERNASJONAL FRA UNIVERSYTET PLASS TIL                 

                                            RÅDHUSET - SENTER OSLO

  58.  01.10 - JUBILEUSZ MAŁŻEŃSTWA -  EWY i BOGDANA... URODZINY -        

                                       LILIANNY  DOM POLSKI - FORNEBU

  59.  02.10 -EPOKOWY  FESTIWAL - KULTUR MIĘDZYNARODOWYCH - OSLO 

  60.  16.10-JUBILEUSZ 60 LAT ROMKA i IMIENINY JADWIGI-KAWIARNIA  OSLO

  61.  05.11 - IMIENINY SŁAWKA i URODZINY WNUKA- KOZI RAJ - WOJSŁAWICE

  62.  12.11 - ŚWIĘTO NARODOWE - HYMN, PIEŚNI PATRIOTYCZNE - FORNEBU

  63.  13.11 - KULTUR UTEN GRENSER - INTERNASJONAL - LINDEBERG SKOLE 

  64. 26.11-OSTATKI,ANDRZEJKI i URODZINY HUBERTA,POLSKI DOM,FORNEBU

  65.  27.11 - PRZYGRYWKA w PLENERZE - POWITANIE BASI - OSLO CENTRUM

  66.  03.12 - URODZINY i IMIENINY BASI u SIOSTRY - BJØRNDAL

  67.  04.12-NORSK FOLKEHJELP GRØNN KRYSSE,JULEBORD-GRUNERLØKKA

  68.  28.12. - KOLĘDY i  PASTORAŁKI w GRONIE RODZINNYM u SYNA -VEITVET

2017

  1.  01.01 - MIĘDZYNARODOWE POWITANIE NOWEGO ROKU - FJORD CAMP

                                                            NORWEGIA

  2.  01.01 - BIESIADA URODZINOWA u PRZYJACIÓŁ - SLOREÅSEN 

  3.  07.01 - SPOTKANIE OPŁATKOWE - KOLĘDY i PASTORAŁKI - FORNEBU 

  4.  13.01 - POLSKE JULESANGER i CARITAS - SENTER OSLO

  5.  13.01 - JULE FEST MED DANSE ST.HALLVARD  - KAFE på KIRKEN - TØYEN

  6.  15.01 - BIESIADKA u KRYSI i ANI w GRONIE PRZYJACIÓŁ - RYEN

  7.  24.01 - OPŁATKOWO NOWOROCZNE SPOTKANIE EMERYTÓW

                                            i  RENCISTÓW - WIERZBICA

  8.  28.01 - PROMOCYJNA BIESIADKA u KUMPLA KAROLA - HELSFYR, OSLO 

  9.  29.01 - FESTIWAL KOLĘD i PASTORAŁEK - DOM KULTURY - CYCÓW         

                           (wyróżnienie + dwie statuetki od organizatorów)  

10.  01.02- KOLĘDOWANIE w GRONIE RODZINNYM na EMIGRACJI - GRORUD

11.  04.02 - PRYWATKA u PRZYJACIÓŁ BOŻENY i ANDRZEJA - NEBBEJORDET

12.  11.02 - WPROWADZINOWE na MIESZKANIE NOWE  17-te URODZINY ADY                                                                             ASKIM

13.  18.02 -WYBÓR MISS POLONII w NORWEGII PRZYGRYWKA - DOM POLSKI                (nagroda rzeczowa za kultywowanie polskiego folkloru- złoty pierścionek)  

14.  11.03 - PRZYGRYWKA przy PREZENTACJI FIRMY - JEUNESSE - w GRONIE                                                     PRZYJACIÓŁ - FJORD CAMP

15.  19.03 - DZIEŃ  KULTUR  NARODOWYCH WYSTĘP ŚWIETLICA przy            

                     KOŚCIELE - JESSHEIM   (Podziękowanie  od organizatorów)

 16.  25.03 - DISTRIKTSMESTERSKAPET på TREKKSPILL - SKOLE- BÆRUM                            (dwa dyplomy za zajęcie I-go miejsca w kategorii   

                                        otwarta klasa + złote medale) 

                                                             NORWEGIA

 17.  31.03 - PRZYŚPIEWKI na PROMOCJI KSIĄŻKI PANI ANNY KERYL                                                                AMBASADA RP - OSLO

 18.  01.04-PIOSENKI PATRIOTYCZNE u EWY i WOJTKA w GRONIE PRZYJACIÓŁ

                                                           HOLTER k/JESSHEIM

 19.  16.04 - 11-STA ROCZNICA ŚLUBU MAGDY i STAŚKA - BUKOWA MAŁA

 20. 17.04 - ZŁOTE GODY 50-LAT SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA RODZICÓW

                             HELENY i ROMANA ZENOWICZÓW - LOKAL PARCZEW

 21.  17.04 - HUCZNE POPRAWINY JUBILATÓW w GRONIE RODZINY

                                                            WIERZBÓWKA

 22. 30.04 - WERNISAŻ OBRAZÓW ARTURA - GALERIA STYLO - FJORD CAMP 

 23.  03.05 - OBCHODY  DNIA  3-go  MAJA  -  ORAZ  URODZINY  50 -  lat

                                        JARKA W GRONIE PRZYJACIÓŁ - GRORUD

 24.  06.05 - OBCHODY 3-go MAJA i URODZINY, O.GERARDA - DOM POLSKI                                                                         FORNEBU 

 25.  13.05 - OBCHODY 100-lecia OBJAWIEŃ FATIMSKICH - GRORUD - OSLO

 26. 13.05 - OBCHODY 100-lecia OBJAWIEŃ FATIMSKICH - ŚW. HALLVARD

                                                 KOŚCIÓŁ - TØYEN

 27.  13.05 - OBCHODY 100-lecia OBJAWIEŃ FATIMSKICH - DOM POLSKI

                                                                  FORNEBU

 28.  14.05 - VÅR MARKETD - FOLK FORSPILL- HVERVENBUKTA- FJORD CAMP

 29.  16.05 - BIESIADKA na POKŁADZIE PROMU-STENA SAGA  - NORWEGIA

                                                                      DANIA

 30.  17.05 - PRZYGRYWKA LUDOWA na STARÓWCE - FREDERIKSHAVN 

 3 1.  17.05 -  PREZENTACJA POLSKIEGO FOLKLORU NA PROMIE - DANIA

                                                                    NORWEGIA

 32.  20.05 - PRZYGRYWWKA LUDOWA na PREZENTACJI OBRAZÓW ARTURA                                                                     CENTRUM OSLO

 33.  20.05 - SPRÅK og KULTUR FESTIVALEN - KONSERT - RÅDHUSET i OSLO

 34.  21.05 - VÆR STOLT FESTIVALEN - FOLK FORSPILL - HOLMLIA 

 35.  28.05 - I KOMUNIA ŚW. WNUCZKI KLAUDII  DOM RODZINNY - PNIÓWNO

 36.  03.06 - INTERNASJONAL CHILDRENS FESTIVAL - KONSERT - HAMAR

 37.  03.06 - STOPPESTED VERDEN - KONSERTER Stå med POLISH - HAMAR

 38.  04.06 - INTERNASJONAL CHILDRENS FESTIVAL - PARADE i PARKEN 

                                                                     HAMAR

 39.  04.06 - STOPPESTED VERDEN - KONSERTER munter tog - HAMAR

 40 04.06 - STOPPESTED VERDEN - KONSERTER Stå med POLISH - HAMAR

 41 10. 06III - PRZEGLĄD MUZYKUJĄCYCH RODZIN - SIEDLISZCZE - 2017

                       (Dyplom, statuetka + nagroda pieniężna od organizatorów)

                                                                     POLSKA

 42.  23.06 - KONSERT MED DANSE ST.HANSAFTEN KIRKE - TØYEN

 43.  23.06 - ST.HANSAFTEN - KONSERT HVERVENBUKTA - FJORD CAMP

                                              OVERFØRING  DIREKTE i TV - NRK

 44.  24.06 - PIKNIK RODZINNY nad JEZIOREM PRZYGRYWKI BIESIADNE 

                                                        GJERNSENGEN k/SKI 

 45.  24.06 - IMIENINY u PIOTRA i JANINY BIESIADKA - NEBBEJORDET 

                                                                   BIØRNDAL

 46.  01.07 - NORGESMESTERSKAP på TREKKSPILL  - SKIEN

                  (dwa dyplomy za zajęcie II-go miejsca w kategorii   

                             otwarta klasa + srebrne medale) 

 47.  16.07 - PRZYGRYWKI u KOLEGI z WOJSKA LESZKA - WOLA GAŁĘZOWSKA

 48. 16.07-PRZYGRYWKI u MAMY KOLEGI z WOJSKA JURKA-MAJDAN GRABINA

 49.16.07-PRZYGRYWKI u KOLEGI z WOJSKA LESZKA ZEMBORZYCE k/LUBLINA

 50.  17.07 - U SIOSTRY ANETY na IMIENINACH JOLA z WOJTKIEM PRZYGRYWA

                                                             OKOPY KOLONIA

 51.   17.07 - PREZENTACJA FOLKLORU GOŚCIOM z UKRAINY - PNIÓWNO

 52.  20.07 - 60-ta ROCZNICA ŚLUBU TEODOZJI i JANA, JUBILEUSZ 70-lat    

                                                  STANISŁAWA - SREBRZYSZCZE

 53.  21.07 - WERNISAŻ GSW PRZYGRYWKI BIESIADNE - KRASNOBRÓD   

                                                                  k/ZAMOŚCIA

 54.  21.07 - BIESIADA z TAŃCAMI przy GRILLU AGROTURYSTYKA u JANUSZA

                                                                KRASNOBRÓD                                                      55.  22.07 -PRZYGRYWKA przy WOJSKOWEJ KUCHNI POLOWEJ-ZWIERZYNIEC

 56.  22.07 - WYSTĘP na XII DNIACH JAKUBA WĘDROWYCZA - WOJSŁAWICE

 57.  22.07 - BIESIADKA u JURKA AGRO PSZCZOŁA - WOJSŁAWICE

 58.  23.07 - 25-lat OSIEDLENIA się w PNIÓWNIE, KOLEJNE ROCZNICE ŚLUBU

                                                   DOM RODZINNY - PNIÓWNO

 59. 26.07- BIESIADKA z TAŃCAMI na IMIENINACH ANI i URODZINACH DAWIDKA 

                                                                PNIÓWNO

 60  12.08 - STEINHOGGER FESTIVALEN FOLK FORSPILL på PLENAREN

                                                      GRORUD - NORWEGIA

 61.  13.08 - STEINHOGGER FESTIVALEN - KONSERT-på PLENAREN - GRORUD

 62.  19.08 - FESTFAMILJE FOLK FORSPILL på PLENAREN - VERDENS ENDE 

                                                     TJØME VED/TONSBERG

 63.  26.08  - PARADA FOLKLORU - KULTUR MIĘDZYNARODOWYCH - OSLO

 64.  26.08  - SOMMERFESTIVAL - KONSERT - BJØRNDAL

 65.  26.08 - URODZINY HANNY PRZYGRYWKI i PRZYŚPIEWKI BIESIADNE

                                                          GJELLEÅSTOPPEN

 66.  27.08  - EPOKOWY  FESTIWAL - KULTUR MIĘDZYNARODOWYCH 

                        PROMOCJA FOLKLORU PIĘCIU KONTYNENTÓW - OSLO

 67.  02.09 - UROCZYSTOŚĆ BIERZMOWANIA u ZNAJOMEJ - AKER BRYGGE

                                                                       OSLO

 68.  02.09 - ŚWIĘCENIA KAPŁAŃSKIE Ks. MYRONA - KOŚCIÓŁ Św. OLAF   

                                              PRZYGRYWKI - KAWIARNIA OSLO

 69.  10.09 - DOŻYNKI POWIATU CHEŁMSKIEGO - KONCERT - REJOWIEC 

 70.  10.09 - BIESIADKA w GRONIE RODZINY i PRZYJACIÓŁ - PNIÓWNO

 71.   16.09  - KULTURDAGEN St.OLAV KIRKE - KONSERT - OSLO

 72.   17.09 - UROCZYSTE PODZIĘKOWANIE za POSŁUGĘ KS.WALDEMARA

                          i POWITANIE Ks. PIOTRA KOŚCIÓŁ Św.HALLVARD - OSLO

 73.  19.09 - LYSVANDRINGEN i BYDEL SØNDRE NORDSTRAND  -  FOLK 

                                    FORSPILL  HVERVENBUKTA - FJORD CAMP    

 74.  01.10 - PREZENTACJA POLSKIEGO FOLKLORU w ŚRODOWISKU

                                               DZIENNIKARSKIM - GRORUD

 75.  15.10 - A u SĄSIADA TAM KAPELA GRA - POWITANIE ZACNYCH GOŚCI 

                     z OJCZYZNY u MAGDY i PIOTRA - MORTENSRUD - NORWEGIA

 76.  01.11 - UROCZYSTE ŚPIEWANIE HYMNU przy GROBIE LOTNIKÓW                                                                               POLSKICH - OSLO

 77.  11.11 - OBCHODY ŚWIĘTA NARODOWEGO WRAZ z WERNISAŻEM                                                                      OBRAZÓW ARTURA - HEGGEDAL 

 78.  11.11 -  ŚWIĘTO NARODOWE - HYMN, PIEŚNI PATRIOTYCZNE - GRORUD

 79.  12.11 - POLSKIE KOLĘDY i PASTORAŁKI - FOLKEMUSSEUM - OSLO

 80. 19.11 - NAGRANIE STUDYJNE PŁYTY "SWOJSKO 1" GDK - CYCÓW                                                                                         POLSKA

 81.  25.11 - BIESIADKA na OSTATKACH -2017 w GRONIE PRZYJACIÓŁ - SAGENE

 82.  01.12 - FOLK FORSPILL på SPRØKKAFFE - STOVNER - SENTER

 83.  10.12 - POWRÓT ANI do OJCZYZNY po 4-ech LATACH EMIGRACJI 

                                            NORWEGI - EKEBERG - OSLO

 84.  13.12 - STÓŁ ŚWIĄTECZNY - ERAS FESTIVAL - GRUNERLØKKA

 85.  15.12 - STÓŁ ŚWIĄTECZNY i JUBILEUSZ PIERWSZEGO ROKU SEKCJI                                                        SPORTOWEJ - SKULERUD - OSLO

 86.  16.12 - KOLĘDOWANIE w VANG SKOLE - MOSS - NORGE

 87.   17.12 - KOLĘDY i PASTORAŁKI - KAWIARNIA przy KOŚCIELE Św. OLAV                                                                                   OSLO

 88.  24.12 -NAWIEDZENIE FIGURKI MB. FATIMSKIEJ z RACJI SETNEJ ROCZNICY                             OBJAWIEŃ i KOLĘDOWANIE w GRONIE RODZINNYM - GRORUD

                                                               NORWEGIA 

 89.  26.12 - SPOTKANIE OPŁATKOWE w GRONIE PRZYJACIÓŁ - BJØRNDAL

 90.  31. 12 - KOLĘDY i PASTORAŁKI w GRONIE RODZINY - VEITVET

 91.   31. 12 - SYLWESTER - 2017 - KAWIARNIA  Św. HALLVARD - TØYEN

51.   16.06  - MIĘDZYNARODOWE ZGRUPOWANIE SPORTOWE - OAK

                                          MINI KONCETR - TØYEN - OSLO

52.  16.06  - BIESIADKA LUDOWA u JOLI na IMIENINACH - GRORUD 

53.  20.06 - ZAKOŃCZENIE SEMESTRU - MIĘDZYNARODOWA ROZMOWA   

                          PRZY KAWIE - MINI KONCERT - BIBLIOTEKA - HOLMLIA

54.  22.06  - AUKCJA OBRAZÓW - GSW. - MIEJSKA BIBLIOTEKA - CHEŁM

55.  22.06 -WIANEK PRZY DĘBIE - u KASI i WALDKA - POPŁAWY k/WOJSŁAWIC

56.  23.06 - IV- PRZEGLĄD MUZYKUJĄCYCH RODZIN - SIEDLISZCZE                                           2018 (Dyplom, za zajęcie 3-go miejsca + nagroda pieniężna 

                                     od organizatorów

57.  23.06  - IV- PRZEGLĄD MUZYKUJĄCYCH RODZIN - KONKURS                                                    INSTRUMENTALISTÓW - SIEDLISZCZE (podziękowanie, zajęcie 

                     2-go miejsca + nagroda pieniężna od organizatorów)

                                                    POLSKA

58.  24.06 - U WUJKA JANKA na IMIENINACH KAPELA PRZYGRYWA

                                              SEREBRYSZCZE k/CHEŁMA

59.  24.06 - A u SĄSIADA JANKA TAM KAPELA GRA - PNIÓWNO

60. 24.06 - BIESIADKA na IMIENINY u JANINY - ZAKSZÓW k/ŁĘCZNEJ

61.  29.06 - ZAKOŃCZENIE SEMESTRU KURS NOR.- MINI KONCERT 

                                                 BIBLIOTEKA - STOVNER

62.  29.06 - PRZYGRYWKI BIESIADNE - ZABAWY LETNIEJ -OAK- BJERKE

63.  30.06 - NORWESKIE MISTRZOSTWA NA AKORDEON  - STOREFJELL

                           (w kategorii otwarta klasa + 2 dyplomy) 

64. 30.06-PREZENTACJA POLSKIEGO FOLKLORU w PLENERZE - STOREFJELL

65.  01.07 -MIĘDZYNARODOWA BIESIADKA AKORDEONOWA - RESORT HOTEL

                                          STOREFJELL 1001 - NORWEGIA

66.  01..07 - U PIOTRA na IMIENINACH JOLA z WOJTKIEM PRZYGRYWA                                                                               MORTENSRUD

67.   01.07 - UROCZYSTOŚĆ IMIENIN KSIĘDZA PIOTRA - KAWIARNIA - TØYEN

68.  04.07 - POWITANIE BIESIADNE DZIENNIKARZA Z OJCZYZNY - OSLO

69.  07.07 - BIESIADKI LUDOWE NA WPROWADZINOWE u BEATY - GRORUD

70.  09.07 -LETNIA ZABAWA- OAK - PRZYGRYWKI BIESIADNE - MINI KONCERT

                                                                   OSLO                    

71.   11.07-MIĘDZYNARODOWA ZABAWA z TAŃCAMI część II-OAK MINI KONSERT

                              FOLKEHØGSKOLE - HADELAND - BRANDBU - NORWEGIA       

72.   14.07- JUBILEUSZ ŚLUBU ANI i ANDRZEJA-BIESIADKA w GRONIE RODZINY

                                                               PNIÓWNO

73.  15.07 - BIESIADKA LUDOWA w PLENERZE - HOTEL REGENT - PAWŁÓW

74   21.07 - WYSTĘP na XIII DNIACH JAKUBA WĘDROWYCZA - WOJSŁAWICE

75.  22.07 - BIESIADA RODZINNA na JUBILEUSZACH ŚLUBNYCH - J.W. A.A. N.M.

                                                       PNIÓWNO - POLSKA

76.  27.07 - 8-URODZINY DAWIDKA i IMIENINY ANNY BIESIADKA - CHEŁM

77.  28.07 - I-rocznica ŚLUBU KASI i ŁUKASZA - BIESIADA RODZINNA - KRAŚNIK

78.   28.07 - IMIENINY i URODZINY ANI i IMIENINY KRZYSZTOFA BIESIADKA

                                                       WOLA GAŁĘZOWSKA

79.  29.07 - 45 -JUBILEUSZ - KGW - OKOPY i 35-lecie ZESPOŁU OKOPIANKI

                BIESIADA w PLENERZE przy ZABYTKOWYM MŁYNIE - KOLONIA OKOPY

80.  11.08  - STEINHOGGER FESTIVALEN - BIESIADA - w PLENERZE - GRORUD

81.   12.08 - STEINHOGGER FESTIVALEN - KONCERT- w PLENERZE - GRORUD

82.  18.08 - POWRÓT z EMIGRACJI do BANGLADESZU-BIESIADA  

                                               MIĘDZYNARODOWA - GRORUD

83.  25.08 - SOMMERFESTIVAL - MINI KONCERT - BJØRNDAL - NORWEGIA

84.  01.09 - PARADA FOLKLORU - WSZYSTKIE KONTYNENTY - OSLO

85.  01.09 - JUBILEUSZ - 65 lat KAZIKA BIESIADKA LUDOWA - FORNEBU

86.  01.09 - BIESIADKA INTEGRACYJNA u ANI i ROBERTA - SAGENE

8.7  02.09 - EPOKOWY FESTIWAL- PROMOWANIE FOLKLORU z WSZYSTKICH 

                                KONTYNENTÓW - KONCERT - RÅDHUSET - OSLO

88.  08.09 - BIESIADA na LUDOWO z PRZYJACIÓŁMI - RYNEK - ZAMOŚĆ

89.  18.09 - LYSVANDRINGEN i BYDEL SØNDRE NORDSTRAND - FOLK 

                                            FORSPILL - HVERVENBUKTA 

90.  22.09 - PREZENTACJA POLSKIEGO FOLKLORU na PARADZIE MIĘDZY-

                              - NARODOWEJ WŚRÓD 30-tu KRAJÓW ŚWIATA

                         SPRÅK og KULTUR FESTIVALEN - KARL JOHANS GATE - OSLO

91.  22.09 - WESOŁE PRZYGRYWKI, PRZYŚPIEWKI BIESIADNE z TAŃCAMI  przy

            STOISKU PREZENTUJĄCYM - DZIEDZICTWO I KULTURĘ POLSKĄ - OSLO

92.  22.09 - SPRÅK og KULTUR FESTIVALEN - KONCERT - RATUSZ - OSLO

93.  12.10 - JUBILEUSZ 100-LECIA  - ZHP - MIEJSKA BIBLIOTEKA - CHEŁM

94.  13.10 - JUBILEUSZ 80-lat MAMY- BIESIADKA RODZINNA- OKOPY KOLONIA

95.  13.10 - CZTERO POKOLENIOWA BIESIADA część druga - PNIÓWNO

96.  27.10 - JUBILEUSZ 2-lat - OAK - BIESIADKA na LUDOWO - GRORUD

97.  10.11 -  UROCZYSTOŚĆ 100-nej ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

                  POLSKI - PIOSENKI LUDOWE - KAWIARNIA  Św. HALLVARD - TØYEN  98.  11.11 -UROCZYSTE ODŚPIEWANIE HYMNU przy GROBIE LOTNIKÓW                                                                           POLSKICH - OSLO  

99.   18.11  - ANDRZEJKI - 2018 - 35-ta ROCZNICA ŚLUBU TERESY                                                    i MIECZYSŁAWA - PRZYGRYWKI BIESIADNE - KAWIARNIA TØYEN

99,a  29.11 - EMI LOKAL - JULEBORD og JULESANG - GRUNELØKKA 

99,b  15.12 - UROCZYSTOŚĆ - 47-ma ROCZNICA WYZWOLENIA BANGLADESZU

                                                               GRORUD 

99,c   21.12 - JULEDORD - KURS ARBEID og KOMMUNIKASJON - ENSJØ    

99,d   21.12 - JULEBURD - FOLK FORSPILL - OAK - HASLE - OSLO

99,e   25.12 - KOLĘDA w GRONIE - HIŃSKIEJ RODZINY - NYDALEN

99,f    25.12-KOLĘDY, PASTORAŁKI i ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE -VEITVET

99,g   26.12 - KOLĘDY, PASTORAŁKI i ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE

                                                            WIERZBÓWKA

99,h   26.12 - KOLĘDY, PASTORAŁKI i ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE

                                                      WÓLKA TARNOWSKA

99.i    27.12 - KOLĘDY, PASTORAŁKI i ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE

                                                           DOM RODZINNY   

99,j    27.12 - KOLĘDY, PASTORAŁKI i ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE

                                                           OKOPY KOLONIA

99,k   30.12 - KOLĘDY, PASTORAŁKI i ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE

                               w GRONIE LOKATORÓW - KWATERA - GRORUD

100.  31.12 - SYLWESTER - 2018 - PRZYGRYWKI, PRZYŚPIEWKI BIESIADNE

                                     i LUDOWE - KAWIARNIA TØYEN - OSLO 

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

100-WYSTĘPÓW na 100-ną ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

2019

 1.  06.01  -UROCZYSTOŚĆ TRZECH KRÓLI - KOLĘDY i PASTORAŁKI - GRORUD

  2.  11.01  - MIĘDZYNARODOWE KOLĘDOWANIE - KAWIARNIA  Św. HALLVARD    

                                                                TØYEN

  3.  12.01  -  JUBILEUSZ 1-szej ROCZNICY OTWARCIA BIBLIOTEKI - STOVNER

  4.  17.01 -  ZAKOŃCZENIE KURSU NORWESKIEGO - PODIUM - ENSJØ

  5.  18.01 - WIZYTA DUSZPASTERSKA PROSTO z TARNOWA - WSPÓLNE

                          KOLĘDOWANIE w GRONIE RODZINNYM - GRORUD 

  6.  20.01 - 1-sze URODZINY WNUCZKI i IMIENINY SYNA - BIESIADKA - VEITVET

  7.  02.02 - ZIMOWY OBÓZ OAK - PRZYGRYWKI BIESIADNE - CARL BERNERS 

                                                           PLAS - OSLO

  8.  12.02 - URODZINY TEŚCIOWEJ - BIESIADKA RODZINNA - WIERZBÓWKA

  9.  15.02 - U SIOSTRY na IMIENINACH JOLA i WOJTEK PRZYGRYWA 

                                                             KOLONIA OKOPY 

 10.03.03-ZAPUSTY 2019-ROZPOCZĄĆ NADSZEDŁ CZAS w GRONIE 

                                                      PRZYJACIÓŁ - GRORUD

  11.  04.03 - JUBILEUSZ 40-lat DOROTY BIESIADKA na LUDOWO - OSLO

  12.  16.03 - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KOBIET - MINI KONCERT - CZERWONY

                                                              KRZYŻ - OSLO

  13.  23.03 - SEMINARIUM MOĘDZYNARODOWE - PRZYGRYWKI BIESIADNE

                                                                    TØYEN

  14.  07.04- URODZINY 7-lat PRANAYDEEPA z NEPALU - TØYEN - OSLO

  15.  21.04 - WIELKANOCNA BIESIADKA RODZINNA - ŻALIN - POLSKA

  16.  21.04 - URODZINY 10-lat BERNATKI i ZYGMUNTA na LUDOWO - KORONA

  17.  21.04 - WIELKANOCNA BIESIADKA RODZINNA - WIERZBÓWKA

  18. 22.04- HRZEST WNUCZKI AKCENT BIESIADNY-DOM RODZINNY. PNIÓWNO

  19.  23.04- IMIENINY WOJCIECHA BIESIADKA RODZINNA - PNIÓWNO 

  20. 13.05 - ERAS MUS PLUS - PREZENTACJA POLSKIEGO FOLKLORU - MOSS

  21.  27.05 - BIESIADA na LUDOWO u PRZYJACIÓŁ - BASI i DARKA - CHEŁM  

  22.  01.06 - III-ci RODZINNY PIKNIK z RYBOLLLEM - KONCERT -VOLEN

  23.  02.06 - PREZENTACJA POLSKIEGO FOLKLORU u HALINY i WALDKA  

                                                                     VESTBY

  24.  07.06 - KOŚCIÓŁ ŚWIĘTEGO PIOTRA - PIEŚŃ RELIGIJNA 

                           ,, BYĆ BLIŻEJ CIEBIE CHCĘ ,, JAFFA - IZRAEL

  25.  07.06 - PIELGRZYMKOWE KOLĘDOWANIE - GRAND HOTELw BETLEJEM 

  26.  09.06 - PREZENTACJA DZIEDZICTWA KULTURY POLSKIEJ - BETLEJEM

  27.  10.06 - BIESIADA na LUDOWO WŚRÓD PIELGRZYMÓW - BETLEJEM

  28.  10.06 - PIEŚNI RELIGIJNE na ORGANCE USTNEJ - JERYHO

  29.  12.06  - ODNOWIENIE PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ - KANA GALILEJSKA

                                            BIESIADA po LUBELSKU - NAZARET  

  30.  15.06 - PODZIĘKOWANIE za PIELGRZYMKĘ do ZIEMI ŚWIĘTEJ                                                                SAMOLOTU z TEL AVIV do GARDENMOEN  

  31.  24.06 - JUBILEUSZ 60-lat JÓZKA BIESIADKA po LUBELSKU w PLENERZE

                                                                  GRORUD

  32.  26.06 - CEREMONIA   POŻEGNANIA  KOLEŻANKI  OJCA 

                        ,, BYĆ BLIŻEJ CIEBIE CHCĘ ,, KAPLICA - HASLUM 

  33.  29.06 -ORGANIZACJA BANGLADESKA - ZABAWA dla DZIECI w PLENERZE                      WYSTĘP MUZYCZNY -GRORUD (puchar i medal od organizatorów)

  34.  30.06-PODZIĘKOWANIE za UŻYCZENIE INSTRUMENTU do ZIEMI ŚWIĘTEJ                                               PRZYGRYWKI po LUBELSKU - VESTBY 

  35.  09.07 - MIĘDZYNARODOWA ZABAWA z TAŃCAMI - OAK - MINI KONSERT

                             HADELAND - FOLKEHØGSKOLE - BRANDBU - NORWEGIA

  36.  16.07 - BIESIADA LUDOWA w GRONIE KOŁA GOSPODYŃ w WIERZBÓWCE

  37.  20.07 - SIANOKOSY - 2019 - A u SĄSIADA TAM KAPELA GRA

                                                 AKCENT MUZYCZNY - OKOPY

  38.  21.07 - JUBILEUSZ 33-lat SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA JOLI i WOJTKA

                       ORAZ KOLEJNE ROCZNICE ICH DZIECI - BIESIADKA - PNIÓWNO 

  39.  26.07 - U ANI na IMIENINACH KAPELA PRZYGRYWA - DOM RODZINNY

  40.  27.07 - URODZINY DAWIDKA i 40-lat JUBILEUSZ WOJTKA PIŁKI NOŻNEJ 

                                                              ,,HURAGAN,, 

        w DOROHUSKU 1979 - 2019 BIESIADA na SWOJSKĄ NUTĘ - STARE OKOPY

  41.  10.08 - STEINHOGGER FESTIVALEN - KONCERT- w PLENERZE - GRORUD

  42.  22.08 - ODWIEDZINY z UKRAINY u ALINY - PIEŚNI RELIGIJNE - HAMAR

  43.24.08-PARADA FOLKLORU-WSZYSTKIE KONTYNENTY- RÅDHUSET- OSLO

  44.  24.08 - PRZYGRYWKI BIESIADNE i LUDOWE - AKER BRYGGE - OSLO

  45.  24.08 - EPOKOWY FESTIWAL- PROMOWANIE FOLKLORU z WSZYSTKICH 

                                KONTYNENTÓW - KONCERT - RÅDHUSET - OSLO

  46.  01.09 - 80-ta ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ  1939 - 2019

                                  PIEŚNI PATRIOTYCZNE - GRORUD - NORWEGIA

  47. 07.09-JUBILEUSZ 40-lat LZS ,,HURAGAN,, w DOROHUSKU-PIŁKI NOŻNEJ 

                                              BIESIADA po LUBELSKU - GRORUD

  48.  14.09 - KULTURDAGEN St.OLAV KIRKE-MINI KONCERT z TAŃCEM

                                                           LUDOWYM - OSLO

  49.  17.09 - LYSVANDRINGEN i BYDEL SØNDRE NORDSTRAND  -  FOLK 

                                    FORSPILL  HVERVENBUKTA - FJORD CAMP  

  50.  21.09 - MARSZ POWITALNY PRZYGRYWKI i PRZYŚPIEWKI WESELNE 

                              u ANGELIKI i MARCINA - WIERZBÓWKA k/PARCZEWA

  51.  22.09 - POPRAWINY w GRONIE GOŚCI i RODZINY - WYGODA k/WISZNIC

  52.  28.09 - 75-ta ROCZNICA POWSTANIA WARSZAWSKIEGO - HYMN POLSKI

                                                   KIRKE - ENSJØ - NORWEGIA

  53.  12.10 - UROCZYSTOŚĆ URODZINOWO - INTEGRACYJNA w ŚRODOWISKU

                         MUZYKÓW i PIŁKARZY - BIESIADA po LUBELSKU - GRORUD

  54.  16.10 - 41 - ROCZNICA WYBORU PAPIEŻA JP-II- BARKA - GRORUD

  55.  19.10 - AKCENT PRZYGRYWEK BIESIADNYCH w PLENERZE - HELSFYR

  56.  26.10 - JUBILEUSZ 3-lat - TAK - BIESIADKA na LUDOWO - GRORUD

  57.  06.11  - NAGRANIE STUDYJNE PŁYTY "SWOJSKO 2" GDK - CYCÓW                                                                                      POLSKA

  58.  07.11 - ZJAZD RODZINNY 4-POKOLENIA w MELODII LUDOWEJ

                                                       DOM RODZINNY          

  59.  09.11 - REKOLEKCJE - 2019 - PIEŚNI RELIGIJNE - NAŁĘCZÓW

  6009.11 - JUBILEUSZ 30 lat KASI i KOLEJNY BOGDANA - POPŁAWY

  61.10.11-JUBILEUSZ 14-lat OTWARCIA BOISKA SPORTOWEGO IMIENIEM JP-II-

                                                  DOM RODZINNY - PNIÓWNO 

  62.  11.11 -  ŚWIĘTO NARODOWE - HYMN, PIEŚNI PATRIOTYCZNE - GRORUD

  63.  14.11 - PRZYJĘCIE PIELGRZYMÓW z ZIEMI ŚWIĘTEJ - AKCENT BIESIADNY

                                                                  GRORUD

  64.16.11-ODWIEDZINY PRZYJACIELA BENA z RUMUNII PRZYGRYWKI w MELODII

                                             LUDOWO-BIESIADNEJ - HELSFYR  

  65.  16.11 - SPOTKANIE INTEGRACYJNE u MARZENY - PIEŚNI RELIGIJNE na

                                            ORGANCE USTNEJ - HAUGENSTUA 

  66.  23.11-JUBILEUSZ 40-lat  PIŁKI NOŻNEJ-LZS ,,HURAGAN,, w DOROHUSKU 

                                     1979-2019 - BOISKO SPORTOWE - GRORUD

  67. 23.11-AKCENT BIESIADNY po LUBELSKU w ŚRODOWISKU DZIENNIKARSKIM

                                                                   GRORUD 

  68.  26.11 - 100-lecie PZPN - 1919-2019 DEDYKACJA dla POLSKICH PIŁKARZY         ODEGRANIE MECZU KLUBOWEGO OLDBOYS+48-STRZELENIE 9-ciu BRAMEK

                i 4- ASYSTY ZAANGAŻOWANEGO FANA PIŁKI NOŻN